RouterBoard Groove A-52HPn Mikrotik

Рейтинг: 5.00 (голосів: 14)
Відгуків немає.
5.00

Точка доступу Groove A-52HPn, щорічна з процесором на Atheros AR9342.

  • $85
Кількість:  
в наявності

Черговою цікавою новинкою в галузі готових рішень для побудови  широкосмугових мереж в асортименті Mikrotik, є - точка доступу зовнішня Groove A-52HPn. Основною особливістю якої є можливість вибирати частотний діапазон. При необхідності, можна вибрати - або точка доступу працює в діапазоні 2400-2500 МГц, або - 4920-5920 MГц.

Створювалася дана модель Groove A-52HPn, на основі сучасного мережевого процесора Atheros AR9342 (тактова частота в 600МГц, плюс - 128MБ вбудована оперативна пам'ять) це істотно збільшує її продуктивність, в порівнянні з попередніми моделями. Має один порт Швидкий Інтернет 10/100Mбіт/с під підключення до дротових мереж. Радіомодуль, про що вже говорилося, чудово працює в частотних діапазонах 2.4 і 5ГГц, потужність на виході складе 1000 мВ і він повноцінно сумісний з усіма сучасними стандартами бездротового зв'язку IEEE 802.11 a/b/g/n та пропрієтарними протоколами, Mikrotik Nsteram TDMA технології. Все це дозволить домагатися фактичної швидкості передачі бездротовими каналами зв'язку до 125Mбіт/с, і великою дистанцією дії. Спеціально під підключення зовнішньої антени, в конструкції є один роз'єм N-male, за допомогою якого можна приєднатися безпосередньо до зовнішньої антени, або спеціального перехідника (пігтейл). Високочастотний контур, має вбудований захист від стат. електрики з енергонапругою до 16 кв. Для юстування, на корпусі Groove A-52HPn, є цілий ряд діодних світлоіндикаторів, що сигналізують про стан, активність та вказують на рівень сигналу.

Енергоживлення, точка доступу отримує через протокол PoE по Інтернет порту. Напруга енергоживлення знаходиться в межах 9-30В постійного електроструму. Потужність максимально, складе не більше 4.56В.

Працює пристрій Groove A-52HPn під ефективним управлінням фірмової мережевої ОС-ми Mikrotik RouterOS, і є в двох варіантах: Groove 52HPn та Groove A-52HPn. Перший варіант має третій рівень ліцензії, що дозволить застосувати пристрій у вигляді клієнтського обладнання (CPE), потім для побудови бездротових з'єднань типу "точка-точка". Другий варіант, з Четвертим Рівнем ліцензії, де пристрій може бути застосований, як описано вище, а потім у вигляді базової станції (AP), для мереж типу "точка-багато-точок".

Відгуки покупця
Середня оцінка:
5.00 (Голосів: 14)
Оцінка (14)
5
 
14користувачів
4
 
 
0користувачів
3
 
 
0користувачів
2
 
 
0користувачів
1
 
 
0користувачів
 
Поки що немає жодного коментаря. Залиште коментар першим ;)
Увійдіть на сайт, щоб додати відгук