Гарнітура для колл-центра

Гарнітура для колл-центру - це багатофункціональне вирішення багатьох завдань відразу. У цій категорії представлені цілі серії гарнітур - Blackwire USB, DuoPro, EncorePro, Practica SP і так далі. Кожна серія має свою особливість, яка спрямована на якість зв'язку, зручність носіння гарнітури, функціональність самого пристрою, де окремі з них можуть підтримувати одночасний зв'язок відразу з трьома пристроями (моб./стац. телефони та ПК). Деякі з моделей мають бездротовий тип зв'язку з пристроями (за умови, що самі пристрої - підтримують такий тип).

Не секрет, що будь-який кол-центр - це досить гамірне підприємство. Розробники передбачили це, випускаючи нові гарнітури вже з функцією шумоподавлення, які передають і отримують чистий звук, навіть в умовах стороннього шуму.

Існують моно та стерео-гарнітури. Моно-гарнітури мають один навушник (одягається на будь-який бік голови або має різноманітність стилів носіння) і добре підійде тим, наприклад, кому потрібно бути і на зв'язку, і чути ще співрозмовника, що присутній поруч. А стерео - гарнітура - дозволяє повністю поринути у розмову і не відволікатися на сторонній шум.

Одним словом - кожен професійний або початківець оператор такого центру завжди знайде в нашому магазині Mstream саме те, що йому потрібно.

Товари: 121 из 47
Показати: 21
Товари: 121 из 47
Показати: 21